Тарифы 2020 — Коблево коммуналка. КП «Коблевский селькоммунхоз»

Тарифы 2020 — Коблево коммуналка. КП «Коблевский селькоммунхоз»
14 февраля 15:03 2020 Распечатать эту публикацию
Соцмедиа шаринг

Тарифы 2020 — комунальные услуги Коблево. Новые тарифы от КП «Коблевский селькоммунхоз». Тарифы для населения, баз отдыха, предприятий и бюджетных организаций. 

Вчера, 13 февраля, на 49 сессии 8 созыва, депутаты Коблевского сельского совета проголосовали за предложенные «новые» тарифы от КП «Коблевский селькомунхоз».

До самой сессии было достаточно много возмущений по этому поводу — недовольства и как со стороны обычных жителей, так и со стороны самих депутатов. Но все-таки проголосовали..

Тарифы 2020 — коммунальные услуги Коблево 

Ниже скриншоты решения — таблица тарифов 2020 на команалку Коблевской ОТГ (Объединенная территориальная громада) и непосредственно само решение. Напомним, что в Коблевскую ОТГ составляют 10 населенных пунктов с административным центром в Коблево. Ниже также Ваши комментарии..

Обратите также внимание на даты вступления «новых» тарифов в силу.

Тарифы 2020 - комунальные услуги Коблево комунальные услуги Коблево Тарифы коблево

По ссылка загрузите документ полностью: Тарифы коммунальные услуги Коблево 2020 (решение сессии .docx )

 

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 13 лютого  2020 року № 35 ХХХХІХ сесія 8 скликання с. Коблеве

Про затвердження тарифів на послуги зцентралізованого водопостачання,централізованого водовідведення,поводження з побутовими відходами (вивезення)для  КП «Коблівський сількомунгосп»

Відповідно до п.2 статті 28 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» , Постанови КМУ «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» № 869 від 01.06.2011 року (із змінами та доповненнями), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 239 від 12.09.2018р «Порядок розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2021 роки ,з метою приведення тарифів до розміру економічного обґрунтування витрат на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами (вивезення) ,розглянувши заяви та заслухавши інформацію КП «Коблівський сількомунгосп», ознайомившись  з пропозиціями, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  тарифи на  послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами (вивезення)для  КП «Коблівський сількомунгосп» в 2 етапи для населення : з 01 березня  2020 року та з 01 липня 2020 року, згідно додатку.

По централізованому водопостачанню  для бюджетних установ встановити тариф на рівні собівартості, для інших споживачів тариф збільшити на 65%, тим самим зменшити тариф для населення.

По централізованому водовідведенню  для бюджетних установ встановити тариф на рівні собівартості, для інших споживачів тариф збільшити на 20%, тим самим зменшити тариф для населення.

2. Визнати таким, що втратило чинність, додаток до рішення № 7 від 17.11.2017 року «Про затвердження комунальних тарифів на території Коблівської сільської ради.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному сайті  сільської ради в мережі Інтернет.

4. Контроль виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку; постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства. 

Сільський голова В. ПАНИЧ

Посмотреть эту информацию на официальном сайте Коблевской ОТГ

Узнайте еще больше о работе органа местного самоуправления Коблево (Коблевский сельский совет) на сайте — работа отделов, ЦНАП, справочная информация, контакты и другое.  

Поставьте и Вы свою оценку

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Сожалеем, что вы поставили низкую оценку!

Позвольте нам стать лучше!

Расскажите, как нам стать лучше?

Коблево Орг Юэй
0 Comments

No Comment.